Hasır Aksesuarlarla Kıyafetler Daha Canlı

Günümüzün modasında her rengi ve detayı kullanmak moda. Hasır aksesuarlar ise tüm parçalarda kullanılabiliyor ve stil sahibi olmanızı kolaylaştırıyor. Yaz aylarının vazgeçilmezleri hasır şapkalar canlı renkleriyle bu yıl da çok moda. Çiçekli modelleri ise oldukça şirin. Hasır çantaların ise özellikle büyük modelleri bu sezon moda.

hasır aksesuarlar
hasır aksesuarlar

Hasır Aksesuar Detayı

Dolgu topuk ve espadrillere hasır çok farklı bir hava katıyor. Bu sezon taban kısımları hasır olan ayakkabılar daha çok tercih ediliyor. Rahat ve kullanışlı. Hasır takılar ise plaj modasının olmazsa olmazlarından. Keten, şile bezi ya da Jean türü kumaşlarla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tropikal renklerin tamamı hasır modasında.

hasır aksesuar fiyatları
hasır aksesuar fiyatları

Askılı uzun ve desenli elbiseler özellikle hasır aksesuarlarla daha canlı bir görünüme kavuşuyor. Yaz sıcaklarının en güzel renklerini bu yıl tüm aksesuar modasında bulacaksınız. Spor ve sokak modasında sıklıkla tercih edilen hasırın her stile uygun farklı biçimlerini bulmanız mümkün. Sıra dışı tasarımlardan oluşan hasır takılar özellikle bu yıl kıyafetlere ayrı bir renk kattı.