Feyzde Paylaşılacak Sözler

Facebook şu anda dünyada en çok kullanılan sosyal medya platformu. Arap Baharı denilen toplumsal olaylarda çok işe yaradığı da görülmüştü ama genel olara vakit geçirmeye yönelik bir uygulama olduğu tartışılmaz. Haberleşme amaçlı kullanılması çok iyi de bir de herkes her beğendiği sözü oraya yazmasa olmuyor mu? Ya da her gittiği yeri belirleyip ben buradayım haberini vermese. Çekilen her resim paylaşılmasa sanki daha sağlıklı çalışacak gibi duruyor.

face
face

Bu arada feyzde paylaşılacak sözler listesine yardımcı olmak için eğlenceli örnekler vermek gerekirse;  Gülümseyin, yarın daha kötü olacak – Hiçbir şey zannettiğin kadar mükemmel değildir. Hiçbir şey zannettiğin kadar berbat da değildir, – Mucizeler detaylardadır. (Bunu şeytan ayrıntıda gizlidir) şeklinde de alabilirsiniz. Sabırlı olun, gidecekseniz en azından acabasız gidin, – Mutluluk kesinlikle eğitilebilir, – Karşınızdakine değer verin ama kendi değerinizden değil, – İki kere ikinin sonucu patronunuz ne isterse odur, – Sana beş bin kere söyledim, abartmayı bırak, – İnsan dünyaya yorgun gelir ve dinlenmek için yaşar,

facebook
facebook

– Tükenmez kalemlerin bile tükendiği bir dünyada kime güveneceğiz, – Charles, üzülme ama annen ölümsüz, – Tecrübe denilen şey yediğiniz kazıkların toplamıdır, – Bir berber bir berbere demiş ki ya tutarsa, – İki kızı olan SSK’lıdır kesinlikle bakılır, bir kızı bir oğlu olan Bağ-Kur’ludur bir şekilde idare edilip bakılır, iki oğlu olan yeşil kartlıdır pek şansı yoktur, – Büyüycem ama asla yaşlanmıycam işte.