Fark Yaratan Dekoratif Ürünler

Dekorasyonda kullanılan dekoratif ürünler küçük detaylarıyla büyük farklar yaratıyor. Küçük süslerden abajurlara mumluklardan saksılara kadar dekorasyonda kullanılabilecek birçok dekoratif ürün var.

Alternatif Ürünler Kullanılabilir

İlk akla gelen dekoratif ürünler her ne kadar küçük, şirin ürünler olsa da dekore edilecek alana alıcı gözle bakıldığında algı daha büyük ürünlere doğru kayar.

Duvarlar için boyadan başka, zevklere göre tercih seçeneklerinin çokluğu da göz önüne alınırsa duvar kağıtları bir alternatif olarak düşünülebilir.

dekoratif vazolar
dekoratif vazolar

Perdelerin yerine hem desenleri ile hem de kullanım kolaylığı ile stor kullanmak fark yaratmak için ideal dekoratif ürünler olarak karşımıza çıkar.

Bunların dışında mobilyalarla uyumlu dekoratif yastıklar kullanılabilir. Dekoratif yastık kullanılırken dikkat edilmesi gereken dekoratif yastıkların çok fazla olmamasıdır.

Gözü yorduğu gibi gereğinden fazla yastık rahatsız da eder. Duvar etiketleri veya dekoratif çerçeveli resimler dekorasyon ürünleri arasında vazgeçilmezdir. Göz hizasını hedef alarak çerçeveleri duvara yerleştirmek çerçevelerin işlevini arttıracaktır.

dekoratif ürünler
dekoratif ürünler

Her Alan Farklı Ürünle Güzelleşir

Dekore edilecek yer banyo ise paspaslar, askılar, dekoratif aynalar kullanılabilecek ürünlerin başında sayılabilir.

Yatak odası ise zevklerin ön planda olduğu nevresim takımları, yastık ve yorgan çeşitleri, abajurlar düşünülmesi gereken ürünlerden.

Oturma odası için saksılar, biblolar, mumluklar dekorasyonu tamamlarken mutfak için ise rafların, askıların, masa örtülerinin hem kullanışlı hem dekoratif olması gerekir.