Dekorasyonda Sınır Yok

Herkesin farklı hayalleri, farklı idealleri ve başka başka dünya görüşleri vardır. Bu dünya görüşlerinin her biri değerlidir ve kıymetlidir. Bunlara saygı duyulması gerekir.

Atılacak adımlarda ilk kıstas bu olmalıdır. Bu perspektifle değerlendirmeler yaparsak, başarılı saptamalar yapabiliriz. Dekorasyon konusu da tam olarak böyle bir konudur. Herkesin bu konuyla alakalı farklı düşünceleri olabilir.

Salon Dekorasyonu
Salon Dekorasyonu

Farklı Bakış Açısının Neticesi

Ucu bucağı olmayan dekorasyon, herkese farklı bir şekilde, yeni bir oluşum sunar. Bu haliyle dekorasyonda sınır yok diyebiliriz. Yeni bir ev satın aldınız, her şeyiyle bitmiş bir projeden aldığınız evin, bazı noktaları sizin zevkinize göre tasarlanmamış.

Siz başka bir açıdan bakıyor ve ona göre bir tasarım çiziyorsunuz ama olan tasarımın düşüncelerinizle alakası yok.Bir dünya para harcıyorsunuz ve var olan her şeyi çöpe atıyorsunuz.

Banyo Dekorasyonu
Banyo Dekorasyonu

Bu belki biraz israf gibi algılanabilir ama farklı bir dünya görüşü söz konusu, o yüzden saygı duymak gerekir.Dekorasyon konusunda, herkesin kendisine bir düşüncesi var, bakış açısına göre bir hayat tarzı var, bu hayat tarzına saygı duymaktan başka çare yok.