Çelik Hasırlar İle Sağlamlığı Arttırın

Karaca Metal 1984’ten beri ülkemizde ve galvanizli borular ve çelik hasırlar üretime önemli firmalardan biridir. Saclar, profiller. hadde ürünler. borular, yapı profilleri, çelik hasırlar ve bu gibi üretim aşamasında Demir ve profil demir gibi çeşitli sanayinin ihtiyaçlarını karşılayan metal ürünlerini demir ve çelik ürünlerini üreten en büyük firmalardan biridir. Çelik hasırlar genişletilmiş sac, çift hasırlar, beton hasırlar ve kafes hasırlar  dörde ayrılmaktadır.

Çelik Hasır Kullanım Alanları

Çelik hasırlar arasından tercihinizi yaparken konusunda uzman ve deneyimli ekipten destek alarak uzun yıllar boyu ürün kullanımına yer açmanın avantajını elde edebilirsiniz. Dış alanlarda güvenliğin sağlanmasında önemli bir unsur olan çelik hasırlar farklı çeşitler ile sunulmaktadır. Çelik hasır ürünleri arasından seçim yaparak hem güvenli hem de estetik görüntünün tamamlandığı alanları yaratmanın da avantajına sahip olmanız mümkün.

Çelik hasır ürünleri demir çelik sanayisi için önemli parçalardır. Bu alanda hizmet sunan Karaca Metal firmasından ihtiyacınıza uygun teknik ve tasarım özelliğine sahip olan ürünleri kolaylıkla ve kısa sürede satın alabilirsiniz. Kaliteye uygun fiyat ile sahip olmanıza destek olan Karaca Metal aynı zamanda uzun vadeli kullanım avantajı sağlayacağınız garantili üretimlere yer açıyor.

Çelik Hasırların Özellikleri

Çeşitlerine göre farklı özelliklere sahip olan çelik hasırların en bilinen özelliği ise estetik olarak bütünlüğe destek olmasıdır. Bunun yanı sıra standart özelliklere göre üretimi yapılan ürünlerin kalınlık değerleri de farklı olarak sunulur. Değişen bu ölçü ve ebatlardaki farklılıklar ise ürün kullanımına daha fazla yer açılmasını sağlarken daha avantajlı seçimlere yer verilmesinde destek olur.

Çelik hasır sac kullanımına yer açarak ürüne yer vermenin de ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bahçe ve benzeri alanlarda tercih edilmesinin yanı sıra ürünler bariyer olarak da kullanılabilmektedir. Satın alma aşamasında ise çit hasır çeşitleri arasından tercih yapıp standart olan teknik özellikleri içinde de seçim yapmanız gerekir. Bu aşama da standart özelliklerin yanı sıra kullanımınız için en uygun özelliği taşıyan ürünü de Karaca Metal firmasına sipariş olarak verebilirsiniz.

Çelik Hasır Kullanım Avantajları Nelerdir?

Çelik hasırlar farklı çeşitlere sahip olmak ile beraber kullanım alanına göre seçim yapılmaktadır. Çelik hasırların kullanım avantajları arasında en bilinen ise estetik şıklığı sağlamasıdır. Dayanıklı ürün özelliğine sahip olması ile de uzun vadeli kullanım avantajının da elde edilmesinde olanak sunmaktadır.

Çelik hasırların kullanım alanında daha çok yer alması ise çeşitleri ve bu çeşitler arasında yer alan farklı standart ölçülerinin bulunmasıdır. Böylelikle uygulama alanınız için en uygun olan tercihi yaparak ürünü satın almanın avantajına da sahip olmanız mümkün. Bu aşama da Karaca Metal firmasının ürünlerinden satın alabilirsiniz.

Çelik Hasır Çeşitleri

Çelik hasırların satın alınmasında kullanım yapılacak olan alana göre çeşitleri arasından seçimin yapılması son derece önemlidir. Beton hasır, genişletilmiş sac, çit ve kafes gibi farklı hasır çeşitleri arasından kullanım açısından sizin için gerekli olan ürüne yer açabilirsiniz.

Ürün alımında ise kaliteli ve uzman üretim özelliğini sunan firma tercihine yer vermeniz ise oldukça önemlidir. Bu aşamada ise ileri teknoloji kullanımına yer açarak üretim gerçekleştiren Karaca Metal firmasından yararlanmanız tavsiye edilir. Uzman ve deneyimli ekip ile yapılan üretimlerde aynı zamanda ihtiyacınıza uygun özelliğe sahip olan ürün üretimi için de siparişinizi verebilirsiniz.

Beton Hasırlar

Bunlar kullanıldıkları yerler ve hizmet verdikleri alanlara göre isimlerini ona göre, kalınlık ve inceliklere sahiptirler. İnşaat sektöründe ve birçok çit ve alanda kullanılan kafes ve beton hazırlar üretimleri ve kaliteleri ile dikkat çekmektedir.

Genişletiliş Saclar

Genişletilmiş saclar, katı sacların veya ruloların işlenmesi ile elde edilen makine yardımıyla delme işlemi gerçekleştirilen açık elmas desenler oluşturulan geniş aralıklarla olan hasırlardır. Bu hasırlar daha çok alanlara giriş ve bariyer amacıyla kullanılmaktadır. Sıvıların gazların serbest biçimde geçişine izin veren noktalarda değerlendirilir. Genişletilmiş sac alüminyum, paslanmaz çelik ve sıcak haddelenmiş çelik ve soğuk haddelenmiş çelik olmak üzere çeşitli metal türlerinden yapılabilmektedir.

Çit Hasırlar

Çit hasırlar ve çelik hasırlar  endüstriyel ortamlarda performans gösteren mimari olarak tasarımlarda estetik özelliği olan, farklı alanlarda kullanıma sahip çok yönlü ürünlerden biridir. Çit hasırlar tarımsal alanlarda, ticari alanlarda kullanılan ürünler olmakla birlikte çok yönlü kullanım alanlarıyla da piyasada aranan ürünlerdir. Çift hasırlarının sunduğu faydalar ve büyük ürün getirilerin de sunduğu garantiler sebebiyle çiftçiler ve birçok sektörde kullanılmaktadır.

Kafes Hasırlar

Hafif özellikleri, bariyer olmaları, bahçe ya da mekanların etrafını koruma özellikleri ile kafes hasırlar kalitesi ile geniş bir kitleye hitap etmektedir. Karaca metal kafes hasarları, plaka ve çift hasır çeşitlerine göre sektörü içerisinde en fazla bulunmaktadır. Tercih ederek sizler de bu ürünleri alıp kullanabilirsiniz. Ürünlerin özellikleri ve diğer konularda bilgi almak için www.karacametal.com ziyaret edebilirsiniz.