Çelik Hasırlar İle Sağlamlığı Arttırın

Karaca metal 1984’ten beri ülkemizde ve galvanizli borular ve çelik hasırlar üretime önemli firmalardan biridir. Saclar, profiller. hadde ürünler. borular, yapı profilleri, çelik hasırlar ve bu gibi üretim aşamasında Demir ve profil demir gibi çeşitli sanayinin ihtiyaçlarını karşılayan metal ürünlerini demir ve çelik ürünlerini üreten en büyük firmalardan biridir. Çelik hasırlar genişletilmiş sac, çift hasırlar, beton hasırlar ve kafes hasırlar  dörde ayrılmaktadır.

Beton Hasırlar

Bunlar kullanıldıkları yerler ve hizmet verdikleri alanlara göre isimlerini ona göre, kalınlık ve inceliklere sahiptirler. İnşaat sektöründe ve birçok çit ve alanda kullanılan kafes ve beton hazırlar üretimleri ve kaliteleri ile dikkat çekmektedir.

Genişletiliş Saclar

Genişletilmiş saclar, katı sacların veya ruloların işlenmesi ile elde edilen makine yardımıyla delme işlemi gerçekleştirilen açık elmas desenler oluşturulan geniş aralıklarla olan hasırlardır. Bu hasırlar daha çok alanlara giriş ve bariyer amacıyla kullanılmaktadır. Sıvıların gazların serbest biçimde geçişine izin veren noktalarda değerlendirilir. Genişletilmiş sac alüminyum, paslanmaz çelik ve sıcak haddelenmiş çelik ve soğuk haddelenmiş çelik olmak üzere çeşitli metal türlerinden yapılabilmektedir.

Çit Hasırlar

Çit hasırlar ve çelik hasırlar  endüstriyel ortamlarda performans gösteren mimari olarak tasarımlarda estetik özelliği olan, farklı alanlarda kullanıma sahip çok yönlü ürünlerden biridir. Çit hasırlar tarımsal alanlarda, ticari alanlarda kullanılan ürünler olmakla birlikte çok yönlü kullanım alanlarıyla da piyasada aranan ürünlerdir. Çift hasırlarının sunduğu faydalar ve büyük ürün getirilerin de sunduğu garantiler sebebiyle çiftçiler ve birçok sektörde kullanılmaktadır.

Kafes Hasırlar

Hafif özellikleri, bariyer olmaları, bahçe ya da mekanların etrafını koruma özellikleri ile kafes hasırlar kalitesi ile geniş bir kitleye hitap etmektedir. Karaca metal kafes hasarları, plaka ve çift hasır çeşitlerine göre sektörü içerisinde en fazla bulunmaktadır. Tercih ederek sizler de bu ürünleri alıp kullanabilirsiniz. Ürünlerin özellikleri ve diğer konularda bilgi almak için www.karacametal.com ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir