Krem Rengi Dekorasyonda Nasıl Kullanılır?

Sarının daha uçuk bir tonuna sahip olan krem rengi, sarı ya da sarıya yakışmakta olan uyumlu pek çok farklı renk ile birlikte ev dekorasyonlarında kullanılabiliyor. Kahverengi, mavi, siyah, turuncu, beyaz ve altın sarısı renkleri ile birlikte kullanılabilen krem rengi yaygın olarak salon içerisinde kullanılmaktadır.

dekor
dekor

Canlı ve hareketli bir dekorasyon stili oluşturmak istiyorsanız krem renginin sadeliğinden yararlanabilirsiniz. Mavi ve koyu kahverengi mobilyalara sahipseniz klasik dekorasyon yaratabilmek için krem rengi aksesuarlar ve halı modelleri kullanabilirsiniz.

dekorasyon fikirleir
dekorasyon fikirleir

Sade ve Modern Dekorasyon Stilleri

Desenli kumaşlar, süslemeler ve çiçekler ile birlikte krem rengini kullanırsanız sade ve modern bir tasarım elde edebilirsiniz.

Yatak odalarında krem rengi kullanarak gününüzün yoğunluğunu ve stresini atabilmeniz de mümkündür. Gözünüzü yormayarak ve dinlendirici özelliklere sahip olan krem rengini altın renkli tablolar ve yastık gibi aksesuarlar ile birlikte kullanabilirsiniz.

dekor önerileri
dekor önerileri

Banyo ve mutfaklarda krem rengi kullanmak istiyorsanız fayans, duvar ve dolaplarınızda krem rengini etkili bir şekilde dekorasyonunuz içerisinde kullanabilirsiniz.