İstanbul Pilates Uzmanları Anlatıyor

Pilates vücuda şekil veren, vücudun dengesini sağlayan, vücuda esneklik kazandırarak hareketleri daha kolay yapmamızı sağlayan bir tekniktir. Kalori yaktığı gibi beden uyumunu da sağlar. Uzman ekiplerin kontrolünde sizler doğru nefes alıp verme taktiklerini öğrenerek vücut direncini yeniden kazanacaksınız. İstanbul Pilates uzmanları ile sizler forma girerken sağlığı da kendinize kazandıracaksınız.

Uzmanlar eşliğinde pilates
Uzmanlar eşliğinde pilates

İstanbul Pilates Uzmanları Eşliğinde Forma Girin

İstanbul pilates salonlarında kasların esnekliği kazandırılır. İleri yaşlarda yanlış duruş bozukluklarında vücutta bazı şekil bozuklukları ortaya çıkabilir. Şekil bozukluklarını uzman kadrolarımız eşliğinde pilates salonlarımızda kısa sürede normale döndürebilirsiniz.

Pilates düzenli yapıldığında etkisini daha çok gösterir. Haftada 2 ya da 3 kez pilates eşliğinde bedeninizi korumanızı öneririz. Pilates her yaşta kişinin rahatlıkla uygulayacağı bir yaşam biçimidir.

Salonumuzda eğitimli ekiplerle sizlere pilates teknikleri öğretilir. Ağrı olan bölgeleriniz için sizlere ayrı teknikler gösterilir. Hamile bayanlar için özel çalışma şekillerimiz vardır. Sitemizde https://www.21waypilates.com/ sitemizde sizler için pilates teknikleri özel resimlerle anlatılmıştır. Kendi beden sağlığınız için detaylı açıkladığımız bölümleri incelemenizi tavsiye ederiz.