Erkek Önce Ölmek İstiyor

Erkek ve kadın ilişkilerine son noktayı koyan evlilikler üzerinden yapılan bir araştırma sonucunda erkeklerin kadınlarından daha önce ölmek istedikleri ortaya çıktı. Acıya daha az dayanabilen bir yapıya sahip olan erkeklerden birçoğu bu dünya içerisinde en büyük varlıkları olarak kadınları görüyor. Sevginin en güzel örneğini sunan bu durum aynı zamanda ortaya çok farklı bir statiği de çıkardı.

Mutlu Aile
Mutlu Aile

Birçok farklı erkeğe yöneltilen sorunda % 62 kadınların önce ölmek istedikleri belirtilirken erkeklerin ise %70 lik bir kısmı kadınlarından daha önce ölmek istediği söyledi. Bu sonuçlara göre yapılan diğer bir araştırma sonucunda erkeklerin daha dayanıksız olduğu ve acı karşısında çaresizliğe düştüğü belirtildi.

Erkek Daha Zayıf

Mutluluk
Mutluluk

Acı noktasında daha zayıf olan erkekler kadınlara göre oldukça hüzünlü. Birçok erkek bu yüzden eşinden önce ölmek istemiyor. Doğuştan gelen kadınların acıya dayanma üstünlüğü ölüm ile bir kez daha kendisini gösterdi. Hayattan kadınından önce ayrılmak isteyen ve onun acısını yaşamak istemeyen erkeğin fendi bu kez maalesef kadına yenildi.